Oferta

          Bębenek Racing Group posiadając doświadczenie trenerskie jak i zawodnicze w startach w zawodach rangi FIS specjalizuje się w szkoleniach narciarskich z jazdy sportowej. Proponowany przez nas intensywny trening przeznaczony jest głównie dla ambitnych amatorów białego szaleństwa , weteranów z wieloletnim stażem jak i zawodników chcących doskonalić swoje umiejętności jazdy na tyczkach i bramkach.

Bebenek Racing Grup to profesjonalizm, doświadczenie i wiedza poparta wynikami. Chcesz, czegoś więcej od szkolenia narciarskiego ? Świetnie trafiłeś, Wojtek Bębenek – trener z 20-letnim stażem w branży narciarskiej, absolwent AWF Kraków. Szymon Bębenek – czynny zawodnik były członek kadry narodowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski juniorów i seniorów, student AWF Kraków, z nami poznasz nowy wymiar racingu, nowoczesne techniki i podejście do narciarstwa alpejskiego. Słowo „trener” przybierze dla Ciebie inne znaczenie zobaczysz jak wygląda profesjonalny trening narciarski, te kilka dni spędzonych razem, pokarze Ci jak prawdziwy trening ma wyglądać. Narciarstwo zjazdowe to sport indywidualny i u nas znajdziesz dokładnie to co potrzebujesz, dopasujemy wszystko jak sobie wymarzyłeś. A jeżeli poszukujesz interesującego pomysłu na wyjazd integracyjny dla swoich pracowników lub znajomych – świetnie trafiłeś, sprostamy każdemu wyzwaniu. Nasze Racing Kids Camp są skierowane dla Twoich dzieci, które powinny rozwijać się harmonijnie, w duchu sportowej rywalizacji. Twoim pociechom zapewnimy świetną zabawę, opiekę ale również sportowy trening, na którym będzie realizował swoje sportowe marzenia.

Nasza oferta obejmuje zarówno naukę jak i doskonalenie jazdy sportowej. Trenujemy zarówno slalom jaki gigant. W trakcie zajęć wykonujemy jazdę zadaniową pozwalającą poprawić technikę jazdy na tyczkach.

Proponowane treningi prowadzone są prze licencjonowanych instruktorów SITN i PZN a także byłych i obecnych zawodników startujących w Pucharze Polski i Europy , Mistrzów Polski  oraz reprezentantów alpejskiej kadry Polski.

Po zajęciach wszystkim biorącym udział w szkoleniach proponujemy videocoaching, który jest nieodzowną częścią doskonalenia techniki jazdy na nartach.

Jak wygląda trening

        Wszystkie treningi rozpoczynamy od nauki prawidłowej rozgrzewki gdyż stawiamy sobie za cel zminimalizowanie możliwości odniesienia kontuzji. Po rozgrzewce wykonujemy jazdę zadaniową. Kolejnym elementem treningu jest oglądanie trasy. Kluczowym elementem, do którego przechodzimy później jest jazda na bramkach. Każdy zjazd jest pieczołowicie analizowany przez trenerów by przed kolejnym przejazdem na starcie udzielić kursantowi cennych uwag. Na koniec każdej sesji wykonujemy przejazdy z pomiarem czasu fotokomórką.

Image
Image

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

        Podczas naszych treningów, dbałość o bezpieczeństwo jest kluczowym elementem. Każdy kursant musi być wyposażony w kask, zestaw ochraniaczy slalomowych, gardy na kije oraz ochraniacz kręgosłupa. W przypadku złych warunków pogodowych dbamy o częste równanie trasy a użytkowana przez nas trasa zawsze jest odgrodzona od pozostałej części stoku. Treningi na tyczkach prowadzimy w małych grupach ponieważ naszym głównym celem jest jakość treningu narciarskiego.

Bębenek Racing Group

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze swoją ofertą sportowych szkoleń narciarskich na tyczkach na współpracującym z nami stoku SŁOTWINY w Krynicy Zdroju.

Pozdrawiamy

Wojtek Bębenek i Szymon Bębenek