Bębenek Racing Group posiada ogromne doświadczenie oraz niezbędny do profesjonalnej organizacji zawodów narciarskich i snowboardowych sprzęt. W naszym arsenale znajduje się wszystko co jest niezbędne by zawody były udane. Dysponujemy zarówno bramkami, tyczkami jak i sprzętem nagłaśniającym oraz zaawansowanym sprzętem do pomiaru czasu spełniający wszelkie homologacje FIS.

Bebenek Racing Grup organizuje zawody narciarskie na stokach Kompleksu Narciarskiego Słotwiny lub innym wskazanym miejscu przez zleceniodawcę.

W ramach obsługi oferujemy: rezerwację stoku, ogrodzenie stoku, ustawienie slalomu, pomiar czasu, obsługę techniczną, zdjęcia i filmy z zawodów, konferansjer, dyplomy i puchary, wyniki zawodów.

Na życzenie klienta możemy przed zawodami zorganizować trening aby osoby mniej doświadczone mogły wykonać próbne przejazdy i pozbyć się towarzyszącego zawodom stresu.

Koszty organizacji zawodów zaczynają się od 5000 zł a dokładna wycena zależy od indywidualnych ustaleń ze zleceniodawcą.

Jeśli chciałbyś otrzymać indywidualną ofertę skontaktuj się z naszym biurem wysyłając mail pod adres biuro@brgroup.pl  lub zadzwoń do nas pod numer Wojtek  +48 603 839 409 lub Szymon  +48 792 233 659.